(+371) 67 222 070

Pirm - Sest: 11:00 - 19:00

LouvreBrendi

Pomellato

1967. gadā Milānā, via dei Piatti, atvērtā darbnīca ir kļuvusi par modernā zīmola prototipu. Savulaik tajā strādāja 15 darbinieki. Ar augstas ražošanas kvalitātes un vadības komerciālās intuīcijas palīdzību uzņēmums laika gaitā ir kļuvis par vienu no populārākajiem un komerciāli veiksmīgākajiem juvelierizstrādājumu zīmoliem „Pomellato”.

„Pomellato” stilu viegli atpazīt – tā graciozā, oriģinālā un lakoniskā dizaina, masīvā zelta, lielo un daudzkrāsaino pusdārgakmeņu (turmalīns, akvamarīns, ijolīts, topāzs, ametists, granāts, peridots) dēļ. „Pomellato” rada aptuveni 80 jaunus modeļus gadā, un iepriekšējo gadu visvairāk pārdotie modeļi ir atbilstoši tā saucamajai “tradicionālajai kolekcijai”.

Izveidojies Eiropas sociālo pārmaiņu laikmetā un pēc tām nākušās greznuma priekšmetu demokratizācijas, „Pomellato” lepojas ar savu prêt-à-porter statusu juveliermākslā. Par godu savai 40 gadu jubilejai, zīmols ir pasniedzis īpašu dāvanu saviem uzticamajiem klientiem, radot augstās modes (haute couture) kolekciju. Šī kolekcija atbilst „Pomellato” stila prasībām – 25 ekskluzīvie gredzeni cildina pusdārgakmeņu skaistumu. Veidojot gredzenu dizainu, juvelieri ir ņēmuši vērā katra pusdārgakmeņa neatkārtojamību. “Līdzenie briljanti” izmantoti kā ietvars. Cauri mirdzošajiem briljantiem varat redzēt pusdārgakmeņa slēptās maliņas. Pirmoreiz pastāvēšanas laikā uzņēmums savos juvelierizstrādājumos izmantojis liela izmēra safīrus, smaragdus un rubīnus. Kolekcijas „nagla” ir gredzens ar milzīgu briljantu.