(+371) 67 222 070

Pirm - Sest: 11:00 - 19:00

LouvreBrendi

Bvlgari

“Došanās uz Bulgari uzņēmumu veikalu man ir kā labākās mūsdienu mākslas izstādes apmeklējums.”
Endijs Varhols (Andy Warhol)

“Bulgari kultūras pamatā ir kvalitāte un izcilība. Uzņēmuma filozofija atspoguļo pilnībā nodošanos savai darba videi ar mērķi kļūt par tādu organizāciju, kas spēj pilnībā apmierināt klientu.
Izcilība Bulgari nozīmē perfektu līdzsvaru starp augstākās kvalitātes izstrādājumiem un nevainojamiem pakalpojumiem visā pasaulē.”

Katru Bulgari darbu caurstrāvo izcilības gars, tādējādi detaļām pievērstā uzmanība un absolūtas kvalitātes meklējumi ir tipiski ikvienai tā precei, līdzās esot centieniem pārspēt sevi un dedzīgi atsaukties uz vienmēr mainīgajām tirgus prasībām.
Bulgari rotas ir veidotas kā ūdenskrāsu vai temperas gleznojumi. Gleznojuma turpmākā transformācija pabeigtā rotaslietā ir uzticēta prasmīgām amatnieku rokām, kuru darbs ir radīt īpaši maigu, apaļu, pulētu un nevainojamu rotu. No savas pirmās skices ideja tiek radoši analizēta un izstrādāta, lai darbam piemeklētu piemērotākos materiālus un krāsas, izturību un saskaņotību ar Bulgari stilu un tradīcijām. Lai izveidotu Bulgari izcilības un kvalitātes kritērijiem atbilstošas juvelierizstrādājumu kolekcijas, ir izveidota starptautiska darbnīca.

Lai piedāvātu saviem klientiem iespējami labāko apkalpošanu, 1996. gadā Bulgari izveidoja „Bulgari Gemmological Centre” (Bulgari gemoloģijas centru), kas lielākajai daļai uzņēmuma nozīmīgāko izstrādājumu nodrošina gemologu sertifikāciju.
Runājot par pulksteņiem, Bulgari guva sekmes, kombinējot izsmalcinātu dizainu ar sarežģītiem mehānismiem, kas augstas kvalitātes nodrošināšanai izgatavoti un pārbaudīti saskaņā ar striktajiem un prasīgajiem Šveices sertifikācijas kritērijiem. Visi Bulgari pulksteņi radīti pēc „Bulgari Time” apakšuzņēmumā Nešatelā (Neuchatel), Šveicē.