(+371) 67 222 070

Pirm - Sest: 11:00 - 19:00

LouvreBrendi

Piaget

No savas dibināšanas 1874. gadā „Piaget”  ir izkopis greznumlietu garu, akcentējot tieši jaunradi, detaļu nozīmi, kā arī pilnībā integrētu pulksteņu un juvelierizstrādājumu izgatavošanas prasmi. Sākotnēji uzņēmums specializējās pulksteņu mehānismu izstrādē un izgatavošanā, taču pagājuša gadsimta sešdesmitajos gados tas paplašināja savu tehnoloģisko kompetenci, lai radītu neatkārtojamus pulksteņus – juvelierizstrādājumus, kā arī  pēc  tam tika izgatavotas novatoriskas rotaslietu kolekcijas. „Piaget” citu vidū izceļas ar visu to, kas ir rets, izsmalcināts un unikāls. Neņemot vērā to, vai tā būtu plānākā automātiskā pulksteņa mehānisma izstrāde vai pasaulē dārgākais pulkstenis, „Piaget” izmanto visu savu pulksteņmeistaru un juveliera prasmju spektru, lai paveiktu jaunus izaicinājumus. Dibinātāja moto – „Vienmēr paveikt labāk, nekā nepieciešams” – joprojām izmanto uzņēmuma divās ražotnēs, kas atrodas Lakoteofē (La Cote-aux-Fees) (Šveices Jura reģionā) un Planleuatē (Plan-les-Ouates), netālu no Ženēvas. „Piaget” spēj notvert laika garu, un tā izstrādājumi ir liecinieki mūžīgiem, bezbailības tehniskās meistarības, pieredzas un iztēles vadītiem meklējumiem.

Ražotne

No vēsturiski senām darbnīcām Lakoteofē līdz ražotnei Ženēvā visus „Piaget” meistarus vieno līdzīgs entuziasms, iedzīvinot vispārdrošākos izstrādājumus.

Vairāk nekā 40 arodos specializējušies vīrieši un sievietes kopīgi strādā, lai izveidotu mūžīgus meistardarbus, kas jau vairāk nekā 130 gadu bijuši šā uzņēmuma galvenais dzinulis.

Pilnībā kontrolējot ražošanu, no mazāko daļu apzīmogošanas līdz savu pulksteņu korpusu pēdējām apdares detaļām, „Piaget” ir saglabājis pilnīgu radošu brīvību, kas garantē iedvesmu un izgatavoto pulksteņu autentiskumu.

Mūsdienās „Piaget” lepojas, ka ir viens no pēdējiem tādiem uzņēmumiem Šveices pulksteņu izgatavošanā, kas specializētās darbnīcās ir uzkrājis plašu juveliera meistarības pieredzi.

Pārliecināts par savu neatdarināmo pieredzes bagātību, „Piaget” arī turpmāk ir gatavs strādāt ar drosmi un radošu garu un saglabāt uzticību savām tradicionālajām vērtībām.