(+371) 67 222 070

Pirm - Sest: 11:00 - 19:00

LouvreBrendi

Panerai

„Officine Panerai” darbnīca

1997. gada martā, tā laika „Vendome Group” – tagadējā „Richemont” – iegādājās „Officine Panerai” filiāli, kas ražoja pulksteņus, kompasus, dziļuma mērinstrumentus un optiskos precizitātes mērīšanas instrumentus.
Līdz ar filiāli tika iegādāts arī „Officine Panerai” zīmols, lai arī organizācijas iepriekšējais nosaukums bija „Panerai Sistemi”.
Pagājuša gadsimta trīsdesmitajos gados „Officine Panerai” bija oficiālais sarežģītu, augstas precizitātes ierīču piegādātājs Itālijas jūras kara flotei. Plaša realizēto ideju un instrumentu spektra vidū radīts pulksteņu klāsts, kas īpaši piemērots lietošanai ekstrēmos un ļoti riskantos apstākļos.

No 1993. gada šie īpašie un slepenie militārie pulksteņi ierobežotā daudzumā ir kļuvuši pieejami visai sabiedrībai zem tādiem oriģināliem zīmoliem kā „Luminor” un „Mare Nostrum”.

„Vendome Group” pirkums „Panerai” nozīmēja pagrieziena punktu, kādēļ zīmols tika starptautiski pozicionēts kā augstas kvalitātes sporta pulksteņu izgatavotāja preču zīme.
Ir noiets tāls un idejām bagāts ceļš, kas atspoguļo no „Panerai” pirmsākumiem pastāvējušās vērtības. Tās bijušas ideju vērtības, vīriešu un sieviešu vērtības, kā arī Florences vērtības – pilsētas, kas ir daiļamatniecības, jaunrades un labas gaumes šūpulis.

Sākotnēji radās ideja – izveidot neparastas un autentiskas formas pulksteni ar unikālu atsauci, Silvestru Staloni (Sylvester Stallone) – tomēr tāda zīmola nebija.

KAS PANĀKTS DESMIT GADU NESENAJĀ VĒSTURĒ:

- pētījumu un attīstības uzņēmums „Officine Panerai Marketing&Comunicazion”, ar mērķi veicināt oriģinālo, izteikti itālisko projektu, tādējādi dodot zīmolam starptautisku ilgtermiņa iesākumu, kas atspoguļo „Panerai” oriģinālo identitāti un autentiskumu;

- augsti selektīvs un profesionāls izplatīšanas tīkls: 450 pārdošanas vietu;

- atvērti pieci modespreču veikali, kas ir būtiskākajās pasaules pilsētās: Florencē; Portofino; Honkongā; Losandželosā; Šanhajā;

- ražotne Nešatelā (Neuchatel), kas mūsdienās lepojas ar kvalificētiem pulksteņu izgatavošanas meistariem un speciālistiem, kuri spēj strādāt augstākajā līmenī. Ražotnē ir modernākās un tehnoloģiski attīstītākās sistēmas, kas spēj nodrošināt ražošanas procesa augstāko kvalitāti;

- materiālu un attīstības tehnisko pētījumu centrs, kurā tiek izmantotas modernākās tehnoloģijas;

- radīta un izstrādāta smalku pulksteņu ražošanas līnija, kam piešķirti jau vairāk nekā 10 ekskluzīvi patenti. Šī attīstība virkne iezīmē vismaz viena jauna un novatoriska modeļa prezentāciju gadā;

- jaunajām vajadzībām atbilstoša specializētā darbaspēka piesaiste.

Pašlaik „Officine Panerai” tirgum piesaka savus četrus „Panerai” modeļus:


- P.2002 8 dienu GMT: manuāli uzvelkams;
- P.2003 10 dienu GMT: automātiski mehānisks;
- P.2004 8 dienu GMT Chrono Monopulsante: manuāli uzvelkams;
- P.2005 6 dienu GMT Tourbillon: manuāli uzvelkams.

Šie virzības modeļi veido pamatu „Panerai” pulksteņu izgatavošanai nākotnē, respektīvi, tie būs pulksteņi ar vērtību, ko aizvien vairāk novērtēs kolekcionāri un tie, kas savus pulksteņus izmanto ikdienā kā ilglaicīgu kvalitātes rādītāju.