(+371) 67 222 070

Pirm - Sest: 11:00 - 19:00

LouvreBrendi

Baume & Mercier

Tradīcijas un laikmetīgums vairāk nekā 170 gadu garumā

Ar savas 172 gadu senās pulksteņu izgatavošanas pieredzes palīdzību Baume & Mercier pazīstami ar izkoptām tradīcijām un laikmetīgumu.Sākotnēji pulksteņu ražotni ar nosaukumu „Freres Baume” 1830. gadā Šveices Jura kalnu Lebuā (Les Bois) ciematā izveidojuši brāļi Bomi (Baume). „Freres Baume” pulksteņi ātri kļuva slaveni ar savu kvalitāti un nevainojamo darbību. „Mēs pieņemam vienīgi pilnību, ražojot tikai augstākās kvalitātes pulksteņus,” tāds bija abu zīmola izveidotāju, brāļu Luī
Viktora (Louis-Victor) un Žozefa Selestīna Bomu (Joseph-Celestin Baume) princips.

1920. gadā trešās Bomu paaudzes pārstāvis Viljams, liels tradīciju un disciplīnas cienītājs, izveidoja uzņēmējdarbības attiecības ar Polu Mersjē (Paul Mercier), īpašām uzņēmēja spējām apveltītu radošu cilvēku. Tie kopīgi izveidoja Baume & Mercier un pārcēla uzņēmuma administrāciju uz Ženēvu. Uzņēmums nekavējoties guva panākumus visā pasaulē, nebeidzot izbrīnīt klientus ar novatoriskiem un izmeklētiem izstrādājumiem. 1921. gadā Ženēvas Tirdzniecības un rūpniecības kamera uzņēmumu apbalvoja ar augstāko pulksteņu izgatavotāju atzinību – „Poinçon de Geneve”. Baume & Mercier izgatavotie pulksteņi bija populārākie visu Ženēvas pulksteņu ražotņu darinājumi.

Baume & Mercier izstrādājumi ir ne tikai uzticami, tie ir arī unikāli jaunrades darinājumi. Tādi pulksteņi kā „Marquise” (1950. g.), „Galaxie” (1973. g.) vai nesenāk izveidoti darbi – „Catwalk” (1994. g.) un „Hampton Milleis” (1999. g.) bijuši priekšteči, kas raksturo savu laiku un ir kļuvuši par iedvesmas avotu pulksteņu meistardarbu pasaulē.

Katrā Baume & Mercier meistardarbā ir nevainojamas proporcijas, harmonija un līdzsvars, tādēļ 1964. gadā zīmols pieņēma Dievišķā samēra simbolu, grieķu alfabēta burtu Fī   – Fī, kas ir uz katra izgatavotā pulksteņa.

Spoži sasniedzot ideālu tradīciju un laikmetīguma alķīmiju, mūsdienās uzņēmums pretendē uz patiesu horoloģisku likumību. Baume & Mercier izgatavojumi guvuši starptautisku atzinību, ņemot vērā to uzticamību, kvalitāti, izturību un personību. Pašlaik uzņēmumam ir 20 filiāles, kas darbojas 75 valstīs, un 2002. gadā ir pārdoti gandrīz 170 tūkstoši pulksteņu.

Baume & Mercier lepojas ar savām stabilajām pozīcijām Eiropā jo īpaši Itālijā, Spānijā un Francijā. Atlantijas okeāna otrā pusē – Amerikas Savienotajās Valstīs Baume & Mercier gūst 35% no saviem pārdošanas ienākumiem. Prioritāte 2002. gadā ir vērsta uz augsta potenciāla izveidi Āzijas un Japānas tirgū.

Baume & Mercier 2002. gada septembrī atklāja savu ražotni Lebrenē (Les Brenets), Šveices Jura kalnos, rokas stiepiena attālumā no tās izcelsmes vietas, Lebuā (Les Bois) ciemata.

Zīmola nākotnes vīzija saglabā savu "Maison d'horlogerie" – ražot augstākās kvalitātes pulksteņus, 100% Šveices ražojumus, kas apvienoti ar unikālu dizainu.