(+371) 67 222 070

Pirm - Sest: 11:00 - 19:00

LouvreBrendi

Pesavento

Slavenais itāliešu zīmols Pesavento – tā ir tradicionālo cēlmetālu un dārgakmeņu pārtapšana neatkārtojamu rotu sarežģītajās formās, kurās apvienojas greznība, elegance un modes tendences.

Juvelieru nama vēsture aizsākās ar brīnišķīgu sievietes un vīrieša – Marino Pezavento un Siaras Karli – duetu. Klausot savai intuīcijai un vēlmēm, 1992. gadā viņi nodibināja uzņēmumu Pesavento, veidojot jauna, neatkārtojama mūsdienu stila sarežģītu formu un izmēru juvelierizstrādājumus. Juvelieru uzņēmuma galvenie principi ir radoša pieeja kolekcijas veidošanai, novatorisku ideju meklēšana apkārtējā vidē, Itālijas kultūra un kvalitātes zīme Made in Italy.

Dizaineru rokās zelts pārtop nevis vienkārši par noteiktu gredzena vai kulona formu, tas atspoguļo jūtas, emocijas un kaisli, tas liesmo un dzīvo. Kolekciju galvenais vadmotīvs ir modernu tendenču un vienkāršu elegances elementu savienojums.

Katra Pesavento rota ir jāizjūt pieskaroties. Tai piemīt itāliešu skaistuma un jutekliskuma estētika, mākslinieciskā ideja un tā ir iekārojama gan sievietēm, gan vīriešiem.

Krāsu inovācijas, avangardiski risinājumi, neierobežotas emocijas un spilgta ekspresija ir galvenie komponenti tieksmē uz skaisto un iekarojot jaunas virsotnes juvelierizstrādājumu mākslā.